O nas

person-taking-measures-on-wood — kopia (1)

Domy bez pozwolenia Fjordom budowane na gruncie przyjaźni.

Nasza praca jest też naszą pasją, dzięki czemu projekty realizujemy z ogromnym zapałem i zaangażowaniem. Nasze pomysły czerpiemy z krajów skandynawskich, inspirujemy się tamtejszym stylem życia, kulturą i zwyczajami. Te najciekawsze i najbardziej pożyteczne elementy chcemy przemycić do naszych realiów. Tak właśnie narodził się Fjordom.

W naszej pracy kładziemy nacisk na jakość materiałów, wykonania, jak i na dopracowany design. Chcemy oferować usługi z najwyższej półki i zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i znajdujemy właściwe rozwiązania.

Idea Fjordom

Wyobraź sobie szum lasu, promienie słońca wpadające do salonu, śpiew dzikich ptaków.

Wokół tylko natura, Twój pies, rodzina i przyjaciele. Miejsce, w którym możesz oddychać pełną piersią po ciężkim tygodniu pracy. Fjordom powstał po to, aby pomóc Ci zbudować azyl do odpoczynku, gdzie w komfortowych warunkach możesz cieszyć się pięknem przyrody, zapachem natury, kolorami świata.

Nasze skandynawskie całoroczne domy modułowe to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących komfortowych rozwiązań dla rekreacji -takich wysokiej jakości i dla pokoleń.

Znajdź swoje hygge

W naszej pracy inspirujemy się hygge – duńskim słowem, które jest uosobieniem Fjordom. To w nim zawierają się takie pojęcia jak bezpieczeństwo, harmonia, spokój, cisza, komfort, relaks, szczęście, błogość, przytulność.

Dążymy do tego, aby poprzez nasze działania dostarczyć klientom hygge w czystej postaci. Chcemy, aby w naszych domach można było cieszyć się “małymi wielkimi chwilami”.

“Szczęście człowieka nie jest uwarunkowane wielkimi sprawami, ale małymi szczęśliwymi okolicznościami, które mają miejsce na co dzień.” Meik Wiking, Hygge. Klucz do szczęścia

Zadbaj o work-life balance

Współczesny świat pędzi szybko do przodu, praca stanowi dominujący element życia większości z nas.

Dlatego ważne jest, aby znaleźć odskocznię. Zapewnij sobie miejsce wytchnienia, w którym nabierzesz dystansu, oczyścisz głowę i odetchniesz od codziennych obowiązków.

Dlaczego Fjordom?

Wybierz dom dla siebie