Projekty domków

Nasze domki

Dom modułowy 35 m²
Ten przytulny dom idealnie wkomponuje się w zbocze sosnowego lasu lub skraj urokliwego jeziora. Przeszklona fasada wpuści do domu promienie słoneczne i pozwoli na podziwianie piękna otaczającej przyrody. Antresola zapewnia idealną przestrzeń do wypoczynku dla całej rodziny
Dom całoroczny 35 m²
W tłumaczeniu z języka duńskiego Smuk oznacza piękno. Kompaktowa bryła, przestronne pomieszczenia, swoboda aranżacji wnętrza sprawia że każdy metr powierzchni zabudowy został optymalnie wykorzystany. Dom idealnie wpasuje się w krajobraz nadmorski oraz górski.
Dom całoroczny 70 m²
Model domu modułowego Blid 70 to doskonała opcja dla rodziny z dziećmi, które mogą bezpiecznie bawić się w ogrodzie. To także idealne rozwiązanie dla wymagających opieki rodziców, którym trudno już chodzić po schodach. Przemyślany rozkład pomieszczeń dodaje uroku codzienności.
Dom modułowy Blid 70m2. Z dachem z okapem. Widok od ulicy.
Dom całoroczny 70 m²
W domu gdzie panuje zgoda, niestraszna jest żadna burza. Dlatego ten dom modułowy nazwaliśmy Enig, co w języku norweskim znaczy zgodny. To dom parterowy. Z salonu można wyjść do ogrodu na tyłach domu. Przemyślany rozkład pomieszczeń dyskretnie uprzyjemnia życie rodzinne. Dom Enig projektowaliśmy z myślą o oszczędnym zużyciu energii.
Widok domu Enig 70 m2 od ulicy. Rzut 2. Biała elewacja z drewnianymi elementami.
Dom całoroczny 70 m²
Projektując parterowy model Rolig 70 chcieliśmy zapewnić energooszczędne użytkowanie domu. Duże okna i drzwi szybowe skierowane na południe wspaniale doświetlają oraz naturalnie ogrzewają salon i sypialnię. Taras na tyłach domu to doskonałe miejsce, by złapać chwile wytchnienia po pracy lub spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.
Dom modułowy Rolig 70. Widok od ulicy 2.
Dom całoroczny 70 m²
Herlig 70 to dom parterowy z możliwością dodania zimowego ogrodu. Projekt inspirowany energooszczędnym domem słonecznym. Salon i sypialnia, dzięki dużym przeszkleniom oraz usytuowaniu na południową stronę, są naturalnie ogrzewane przez promienie słoneczne. To jeden z częściej wybieranych modeli w naszej ofercie.
Dom całoroczny 121 m2
Dom modułowy Venskab to idealny wybór dla rodziny 2+2. Przestronny salon z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki oraz wiatrołap - taki układ sprawi, że każdy członek rodziny znajdzie w nim dla siebie miejsce i jednocześnie nie zaburzy ciepła rodzinnego. Kuchnia połączona z jadalnią będzie okazją na spędzenie przy jednym stole miłych chwil z rodziną. Duży taras to miejsce na wspólny odpoczynek w wiosenne i letnie dni oraz szansa na spotkania przy grillu ze znajomymi. Nowoczesna elewacja dodaje przy tym klasy i sprawia, że dom Venskab wygląda ponadczasowo.
Dom modułowy 100 m2. Widok od ogrodu - 2 Biała elewacja.